środa, 1 września 2010

Sklep - Galerii Internetowej Katharsis44

Nie ma dobrej ekspozycji sztuki współczesnej bez punktu sprzedaży z obrazami artystów. Przedstawiamy Państwu ekskluzywny market z gałęzi artystycznej, sklep Galerii Internetowej Katharsis44.

źródło: Madonna Betlejemska 40x60 olej
Galeria st -  www.galeriekatharsis.art.pl
Doskonale uświadamiamy sobie problem, że istnienie nasze podlega ciągłemu uporządkowaniu i nierzadko odczuwamy brak spokoju, mając to na względzie widzimy, że często bezwarunkowo idziemy w kierunku odczuć, które tworzy sztuka, np. malarstwo (painting) - czyli praca artysty. Po prostu tęsknimy za sztuką i jej potrzebujemy.


Z pewnością nie jednemu zależy by przytulić się do przedmiotu mającego dużą wartość. Twórczość artystyczna jest dziedziną, która od zawsze wiernie podąża za człowiekiem, taka jest prawda i to za sprawą pracy twórców, nie narażając się na wielki wydatek możesz stać się właścicielem dzieła sztuki, które rzeczywiście docenisz.

Zawiadamiamy,  że na początku XXI wieku powstał oryginalny pomysł mający na celu popularyzację malarstwa w minimalistycznym i maksymalistycznym tego słowa znaczeniu. Wychodząc naprzeciw inicjatywie, jak i zapotrzebowaniu środowiska artystycznego udostępniliśmy art. sklep Internetowy (obrazy sztuki współczesnej) trudniący się sprzedażą malarstwa współczesnego. W sklepie dostępny jest cały wachlarz produktów twórców z rozmaitych dyscyplin sztuki nowoczesnej. Zobacz!

Brak komentarzy: