czwartek, 17 grudnia 2009

Ta kancelaria świadczy najlepsze usługi finansowe dla firm

Twoja firma nawala, szwankuje w zagadnieniach finansowych? Szukasz biegłych, dyplomowanych księgowych do rozwiązania zagadnień finansowych w firmie? To zachęcamy.

Spółka została zarejestrowana w spisie jednostek uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, z mocy zarządzenia Prezydium Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia szóstego grudnia tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego czwartego roku. W wyniku modyfikacji aktu prawnego o biegłych rewidentach a także radzie, Krajowa Rada Biegłych Rewidentów w Warszawie, rozporządzenie nr sto trzydzieści dwa łamane na sześćdziesiąt trzy z dnia 21 listopada tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego piątego roku, przyznała nr rejestracyjny 1006.

Usługi księgowe wykonujemy zgodnie z zasadami uregulowań prawnych biegłych rewidentów, norm wykonywania profesji, przepisami ustaw o prawidłowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych a także zdolnością przewidywania zatrudnionych biegłych rewidentów. Rewidenci są osobami zaufania publicznego z uwagi na wypełnianie bardzo zobowiązującego a także niebywale ważnego fachu. W obecnych okolicznościach podatkowych fach ten jest węzłowym elementem dynamicznego rozwoju do wielkogabarytowego , intratnego biznesu.

Firma jest kancelarią, działającą w naszej rzeczywistości od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego czwartego r. Wspólnikami spółki są księgowi wpisani do rejestru Krajowej Izby Biegłych Rewidentów. Wspólnicy świadczą usługi od 1980 r. po zdobyciu stosownych dokumentów. Rzetelność a także niezwykła precyzja w prowadzeniu i kontroli ksiąg rachunkowych dostarczyła znaczną ilość sukcesów w obecnej sytuacji ekonomicznej. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego biegły rewident
Firma usługowa Biuro rachunkowe Biegły rewident w stolicy woj. kujawsko-pomorskiego nr rejestracyjny 1006 jest podmiotem pełnomocnym do wykonywania zabiegów kontroli podatkowej czyli ekspertyzy zestawień finansowych innych czynności poświadczających i innych usług wymienionych w ofercie: kancelarii podatkowej: biegły rewident. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zaznajomienia się z tą ofertą usługową.


***

Zobacz również >>>  Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Brak komentarzy: