wtorek, 2 lutego 2010

Czy muzyka rzeczywiście jest sztuką

Unikalne dysputy muzyczne odmiennej twórczości z wieloletnim stażem w produkcji świeżych struktur, zachęca was ciekawskich do partycypacji w poważnych dyskusjach.

- Moje interaktywne forum o muzyce porusza dużą grupę kwestii łączących się z muzyką oraz dyscyplinami analogicznie porównywalnymi. Kompozycja dźwięku to gałąź twórczości najmocniej wspierana przez uczucia. Bez przerwy wzrusza i budzi zauroczenie swoją różnorodną strukturą. Na przestrzeni dziejów ukształtowało się mnóstwo systemów oraz technik muzycznych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zachęcam do dyskusji na moim Internetowym forum dyskusyjnym o muzyce.


- W przeszłości myślano, że kompozycja to usystematyzowany zestaw dźwięków precyzyjnie wyznaczony normą o nazwie skala muzyczna. Z czasem i doświadczeniem człek stał się mądrzejszy i odchodzi od tej absurdalnej, paranoidalnie narzuconej definicji. Stopniowo pojmujemy i ocieramy się o prostą oczywistość, że kosmos który nas stworzył i w którym żyjemy gra nową, niekończącą się pieśń. Dlaczego więc są ogołocone z sedna, treści , jak i formy utwory muzyczne artystów, amfiteatry, opera oraz różne pokrewne placówki bezczeszczące muzykę, wysondujesz na moim: forum la-moużyka Muzyka ?

- Nie wiem czy wiesz, iż harmonia dźwięku w faktycznym znaczeniu nie posiada nawet śladowego połączenia z twórcą , nie wspominając promotora muzyki. Wydawać by się mogło, że było i jest inaczej, wszakże twórca utrwala przeboje dla tej a nie innej wytwórni i jest popularyzowany w tych a nie konkurencyjnych ośrodkach medialnych. Faktycznie na pierwszy rzut oka tak to się przejawi ale jeżeli na spokojnie uzmysłowimy sobie problem i dosięgniemy sedna zagadnienia, to dostrzeżemy, że sprawa przedstawia się zupełnie przeciwnie oraz jest znacznie bardziej skomplikowana. Jak jest faktycznie dowiesz się na moim interaktywnym forum lm-Music.
- Ważne: jeśli wykorzystamy pasma akustyczne, które swoją budową zbliżają się do siebie jak elementarne wstrząsy reaktywujące powiązane z ludzkim ciałem, to wówczas uda nam się wygenerować owoc podobny do rzeczywistości ale od niej wolny. Ta iluzoryczna operacja uwolni ciało, umysł oraz zrewoltuje jego status. Stało się wiadomym, że określone częstotliwości słyszalne mają wpływ na śmiertelne stworzenia. Jak to zrobić wysondujesz na forum la-moużyka Muzyka ?

Brak komentarzy: