poniedziałek, 1 lutego 2010

Muzyka na rzeczywistym poziomie

W obszarach do końca przeżartych komercją alter-awangarda muzyczna to antidotum na molochy fonograficzne i przytłaczające zduszanie wyobraźni artystów do mody i trendów docierających z zachodniej półkuli.

klucz Jest mnóstwo gatunków twórczości muzycznej na przykład muzyka klasyczna, rock, techno. Na przekór niektórym przekonaniom gatunki muzyczne są sobie równoważne dlatego , że zespala je jednakowy element - drgająca materia o słyszalnej amplitudzie. Muzyka jest tam gdzie jesteś a estrada i telewizja zagłusza jej harmonię.

Niezależna manufaktura La-mouzyka realizuje struktury muzyczne pod horyzontalnymi monadami dźwiękowymi i dodekafonicznymi. Utwory muzyczne oparte są o sztuczne wibracje i częstotliwości zazwyczaj wtłoczone w zwyczajną treść, a nie wymyślone . Zapraszamy szczególnie profesjonalistów do porównania się z naszą twórczością.


Powstało dużo wytwórni realizacji dźwięku trudniących się tworzeniem muzyki lecz bardzo dużo z nich uzależnia się od kiczowatych zasad opłacalnego partactwa i nie zasługuje na miano wolnej twórczości . Studio La-mouzyka to bastion niezależności, niezłomny filar bezinteresownej myśli muzycznej - prawdziwa muzyka.

Harmonia tworzenia nie chce istnieć bez wolności oraz niezależnej promocji. Obecny wiek Internetu wybornie realizuje ten wymóg, każdy może zaistnieć w globalnej sieci WWW, zarówno wykolejony sławny muzyk, jak i nieznany skromny twórca (geniusz). Wymogiem jest jednak reklama, czyli profesjonalne zaplecze internetowe w postaci np.: biblioteka url muzyka.

Brak komentarzy: