czwartek, 18 kwietnia 2013

(cz. 2) O papierosach, alkoholu, narkotykach, etc. ... BOSS narkobiznesu ujawnia prawdę!

O nikotynie, alkoholu, narkotykach - marihuanie, heroinie, kokainie, etc. ... 

Pytanie: - No tak ale dlaczego palacz po wypaleniu papierosa odczuwa ulgę?

Odpowiedź Bosa narkobiznesu: - W rzeczywistości nie odczuwa żadnej ulgi, zmysły zostają stępione przez truciznę do ok. 50% (na podobnej zasadzie działa np. heroina, alkohol, czy inne tego typu środki...). Zjawisko to jest wyraźnie widoczne w momencie odtruwania się, powrotu wrażliwości zmysłów (do standardowej amplitudy) gdy palaczowi wraca smak, powonienie oraz wyraźniej  czuje, widzi i słyszy.

Pytanie: - Dlaczego pakuje się papierosy w paczkach po 20 sztuk?

Odpowiedź Bosa narkobiznesu: - Bo wypalając papierosa co godzinę  nie doświadczysz stanu oczyszczającego się organizmu, papieros skutecznie zatruwa  na ok. 1 godzinę, wydłużenie tego czasu, z czego doskonale zdają sobie sprawę narko-biznesmeni mogłoby spowodować uświadomienie sobie przez palacza faktu, że się zatruł (za co dodatkowo musiał zapłacić określoną kwotę pieniędzy) i że nie musi tego robić bo „głód nikotynowy” to w rzeczywistości zatrucie, a nie rzeczywisty głód!

Pakowanie papierosów w paczkach po 20 sztuk to celowy zabieg by palacza trzymać w fałszywym przeświadczeniu konieczności spożywania nikotyny...
20 x 1h = 20h (dwadzieścia godzin zamroczenia)
24h (doba) - 20h = 4h (cztery godziny na sen)

Spożycie dawki 20 papierosów na dobę i większej skutecznie utrzymuje swoja ofiarę w "100%-wym zamroczeniu". Palacz codziennie leci do sklepu po truciznę za którą słono musi zapłacić by się otruć bo mu wmówiono „głód nikotynowy”, który go zmusza do spożycia trucizny!
Iście Szatańska Sztuczka!

Pamiętaj, „głód nikotynowy” to w rzeczywistości zatrucie.
(Problemu nie stanowi "głód nikotynowy" tylko odtrucie organizmu, które przy 30-letnim spożyciu   toksycznego dymu może potrwać kilka lat.)

Brak komentarzy: