środa, 1 grudnia 2010

Galeria sztuki współczesnej KATHARSIS44

Przekonani jesteśmy , że malarstwo, obrazy olejne poszły do lamusa, jednak przez nowoczesny przekaźnik informacji jakim jest Internet twórczość artystyczna znowu ożywa i staje się  mocno widoczna.

Ukrzyżowanie 30x30 olej Galeria St.
W wyniku inicjatywy grona twórców na początku wieku narodziła się ekspozycja artystyczna o symbolicznej nazwie KATHARSIS, która oznacza oczyszczenie. Wystawa z dziełami artystów przeważnie promuje prace z takich dziedzin artystycznych jak malarstwo, rzeźba i kowalstwo artystyczne.

Prawdziwa prezentacja artystyczna w Internecie  musi posiadać zaplecze, mam tu na myśli np.: e-market z pracami artystów,  forum dyskusyjne i tematyczny katalog stron, np.: Art directory - paintings sculpture.

Sztuka nie tylko pełni rolę estetyczną  może również mieć charakter użytkowy. Wówczas praca artysty sprowadza się do aranżacji i wyprodukowania zwyczajnych przedmiotów o domowym zastosowaniu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii sztuki współczesnej i zapoznania się z pracami artystów >>> Gallery - collage assemblage art metal design.

Brak komentarzy: