niedziela, 31 stycznia 2010

Auditor - Biuro rachunkowe Bydgoszczy


Internetowe doradztwo rachunkowe to przedsięwzięcie wykorzystujące sieć Internetu, pocztę elektroniczną oraz profesjonalne softy do przygotowywania i kontroli rozliczeń względem ZUS-u przez podatnika.

Biuro Rachunkowe Bydgoszcz
Siedziba Biura Rachunkowego leży w Bydgoszczy (środkowo północna części Polski). Nasza placówka usługowa specjalizuje się w obsłudze niewielkich przedsiębiorców (podatników). Trudnimy się wyliczaniem należności podatkowych i innych zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego , prowadzimy rozrachunki z ZUS-em, rozliczenia zatrudnionych robotników fizycznych oraz kadry kierowniczej płatnika, a także sprawy powiązane z sektorem: księgowy księgowa, kadry i płace. Zapraszamy potencjalnych odbiorców do zapoznania się z propozycją naszego ogniwa finansowo podatkowego.

W 1993 r. została powołana do życia familijna spółka realizująca rozliczenia finansowe niewielkich i średnich przedsiębiorstw. Akcjonariuszami kancelarii usługowo księgowej na dzień dzisiejszy są 3 wspólnicy. Działalność usługowa nie wydostaje się poza serdecznie zżyte ognisko domowe , co gwarantuje dochowanie tajemnicy oraz pełną odpowiedzialność za przedsięwzięcia usługobiorców, z tej przyczyny biuro rachunkowe intencjonalnie wprowadziła zasadę nie angażowania pracowników.
Zapoznaj się z naszą ofertą - Biura  rachunkowego w Bydgoszczy.

Biuro rachunkowe S.C. Auditor oferuje absolutnie wykwalifikowane usługi, nie boi się wyzwań i jest w mocy udźwignąć każde zlecenie począwszy od nieskomplikowanych zamówień, a kończąc na bardzo rozwiniętych metodach finansowych popartych sprawdzonym wzorcem rzemiosła rachunkowo księgowego jak i ultranowoczesnymi metodami naszego wieku.

***

Brak komentarzy: