środa, 23 kwietnia 2008

Internetowe biuro rachunkowe

Skanujesz swoje dokumenty i wysyłasz naszej firmie, a my robimy Ci księgowość i przesyłamy wypełnione, gotowe po wydrukowaniu do złożenia deklaracje podatkowe i stosowne ewidencje.

Auditor S.C. firma ojca z synem została założona w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym trzecim i zajęła się usługowym prowadzeniem rachunkowość małych i średnich przedsiębiorstw. Żony udziałowców pracują również w firmie . Cała obsługa księgowa nie wychodzi poza najbliższą rodzinę co daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, dyskrecji i głębokiej odpowiedzialności za ich sprawy. Młode pokolenie to księgowi mający gruntowne wykształcenie i przygotowanie księgowe poparte dyplomami i świadectwem kwalifikacyjnym wydane przez Ministerstwo Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Szczegółowe informacje i wyjaśnienia uzyskasz na dalszych naszych stronach lub za pośrednictwem maila Biuro podatkowe czy telefonu.


Kontakt z Usługami księgowymi za pośrednictwem Internetu albo telefoniczny. Dane teleadresowy znajdują się na naszej firmowej stronie WWW. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.
Moje Biuro rachunkowe Bydgoszcz to: profesjonalna weryfikacja dokumentów źródłowych w oparciu o obowiązujące przepisy podatkowe połączona z informacją właściciela. Porada podatkowa w związku z przewidywanymi przedsięwzięciami gospodarczymi właściciela, gratis w ramach zleconej ewidencji.
Usługi: pełna księgowość, księgowość firm - księga handlowa. Podatkowa księga przychodów i rozchodów. Ryczałt ewidencjonowany, księgowość ryczałtowców . Rozliczenie z tytułu ZUS. Rozliczenie z tytułu VAT, księgowość podatkowa. Polecamy Internetowe Usługi księgowe Bydgoszcz Auditor .


***

Brak komentarzy: